Nowoczesne instalacje sanitarne. Zielona góra i okolice

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej

Firma Inovatech Sp. z o.o. oferuje kompleksową realizację instalacji wodnych i kanalizacyjnych w domach jednorodzinnych, pasywnych, energooszczędnych oraz w budynkach użytkowych. Zaprojektujemy, wykonamy od podstaw lub przebudujemy, a następnie sprawdzimy i oddamy działające, sprawne systemy, które doprowadzą wodę i skutecznie odprowadzą ścieki.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

O instalacjach wodno kanalizacyjnych słów kilka

Bez ogrzewania, prądu czy gazu można wytrzymać przez jakiś czas, ale brak wody i możliwości skorzystania z toalety sprawia, że codzienne funkcjonowanie staje się wyjątkowo problematyczne. Woda jest więc jednym z najważniejszych mediów, bez których nie da się żyć.
Dlatego tak bardzo ważne jest, by w sposób profesjonalny zaopatrzyć budynki w sieci, które doprowadzają wodę i odprowadzają nieczystości. Instalacje wodno kanalizacyjne to nic innego jak system rur, przez które dociera woda do miejsc jej poboru, a także rur, których zadaniem jest odprowadzenie ścieków do kanalizacji. Instalacja wodno kanalizacyjna jest więc układem przewodów, który służy zaopatrywaniu budynków w ciepłą i zimną wodę. Składa się z:

 • Instalacji wodnej stanowiącej układ przewodów doprowadzających wodę ze studni lub wodociągu do grzejników, zlewów i spłuczek toaletowych, czyli wszystkich punktów poboru wody.
 • Instalacji kanalizacyjnej, która ma za zadanie odprowadzenie ścieków do kanalizacji. Ściekami są: nieczystości komunalne, woda zanieczyszczona i opadowa.

Działka a przyłącza i instalacje wod-kan Zielona Góra

Bez dostępu do wody niemożliwe staje się także prowadzenie prac budowlanych. Dlatego naszych nowych Klientów uczulamy, by przed zakupem wybranej działki budowlanej sprawdzili kwestię zaopatrzenia terenu w wodę oraz możliwości odprowadzania ścieków.
Mogą to zrobić samodzielnie. Można również skorzystać z pomocy naszej firmy. Oferujemy bowiem kompleksowe usługi, w ramach których sprawdzamy m.in. uzbrojenie działek w przyłącze wodne i kanalizacyjne.

Należy skorzystać z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub z decyzji o warunkach zabudowy. W tych dokumentach znajdują się takie informacje, jak:

 • dopuszczalny rodzaj zabudowy,
 • przewidziany sposób zaopatrzenia w wodę (wodociąg, studnia),
 • przewidywany sposób odprowadzania ścieków (przydomowe oczyszczalnie ścieków, szambo lub sieć kanalizacyjna).

Jeśli wodociąg albo sieć kanalizacyjna znajdują się blisko działki, należy wystąpić do miejscowego przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego o wydanie tzw. warunków przyłączenia. Zostanie w nich określona możliwość podłączenia i wykonania przyłącza wod-kan oraz warunki, które muszą zostać spełnione, a także termin, w jakim można liczyć na przyłączenie do istniejącej już sieci.

Reszta to: roboty ziemne i kompletny montaż instalacji wod-kan. Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i okolice – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty realizacji instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych.

rury pcv do instalacji wodno-kanalizacyjnej

Instalacje wodne i kanalizacyjne – wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

W naszej firmie znajdziecie Państwo najlepsze oferty na rynku dotyczące wykonania profesjonalnych instalacji wodno-kanalizacyjnych w nowopowstających budynkach.

Naszymi atutami są kompleksowe usługi:

 • sprawdzenie przyłączy
 • fachowe doradztwo specjalistów
 • wykonanie projektu instalacji sanitarnych
 • dobór odpowiednich materiałów i sprawdzonych urządzeń
 • doprowadzenie wody do budynku
 • budowa sieci kanalizacyjnej
 • wieloletnie doświadczenie
 • atrakcyjne ceny – ustalane indywidualnie.

Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa lubuskiego. Są to:

 • instalacje sanitarne Zielona Góra
 • instalacje sanitarne Świebodzin
 • instalacje sanitarne Gorzów Wielkopolski.

Do kontaktu i skorzystania zapraszamy również Klientów z innych miejscowości m.in. Krosna Odrzańskiego i Słubic. Sprawdź naszą ofertę montażu instalacji sanitarnych. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu z Inovatech System Sp. z o.o.
Odpowiadamy na wszystkie pytania. Fachowo doradzamy, jaki produkt i które rozwiązania
należy wybrać. Wiemy bowiem, że każdy projekt powinno się rozpatrywać indywidualnie.
Nasi inżynierowie i projektanci są zawsze do Państwa dyspozycji.

Gdzie można nas znaleźć?

Inovatech System Sp. z o.o.
ul. Poziomkowa 6, 66-440 Skwierzyna

zadzwoń do nas

+48 883 199 203

napisz wiadomość

biuro@inovatech.net.pl

Formularz kontaktowy