Nowoczesne instalacje grzewcze – ogrzewanie podłogowe

Od początku cywilizacji człowiek borykał się z dwoma najważniejszymi problemami egzystencjalnymi. Pierwszym i najważniejszym było zdobycie pożywienia, a drugim skuteczne ogrzewanie. Odkrycie metody wzniecania ognia nie rozwiązało na stałe kłopotów z ciepłem. Wraz z postępem technologicznym zmieniał się więc sposób nagrzewania pomieszczeń na szybszy, bardziej skuteczny, komfortowy i bezpieczniejszy.

Do domów i mieszkań obecnie wprowadzamy ciepło na kilka sposobów. Jednak coraz większą popularność zdobywa wydajne i wygodne ogrzewanie podłogowe. Co to jest?

Najlepsze oferty: ogrzewanie podłogowe – Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i okolice

W firmie Inovatech Sp. z o.o. stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie instalacji grzewczych nie mogło zabraknąć usługi montażu ogrzewania podłogowego, dzięki któremu z łatwością uzyskacie Państwo pożądaną temperaturę w swoim domu lub mieszkaniu.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że zamontowane przez wykwalifikowanych specjalistów ogrzewanie podłogowe zapewnia bardzo dobre, równomierne ocieplenie całego pomieszczenia. Uzyskuje się dzięki temu efekt braku chłodniejszych i cieplejszych miejsc. Nie ma też nieprzyjemnego odczucia zimnej podłogi.
Dlaczego tak się dzieje? W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników, ogrzewanie podłogowe nie dostarcza ciepła tylko w jednym miejscu, z którego rozprzestrzenia się na całe pomieszczenie. Ciepło emituje cała powierzchnia podłogowa – stąd pomieszczenie nagrzewa się równomiernie, a temperatura jest jednakowa w każdym miejscu. Poza tym uzyskuje się dodatkową powierzchnię do zagospodarowania, ponieważ w pokojach nie ma standardowych grzejników.

Sprawdź sam, jak skutecznie działa ten właśnie system. Wielu nowych klientów pyta nas o to rozwiązanie. Polecamy naszą ofertę.

montaż instalacji ogrzewania podłogowego

Co to jest ogrzewanie podłogowe Zielona Góra?

Mówiąc najprościej, ogrzewanie podłogowe Zielona Góra to instalacja grzewcza, elektryczna lub wodna, która położona jest pod powierzchnią podłogi w domu. Można ułożyć ją w części budynku i traktować jako dodatkowe ogrzewanie, które istnieje wraz z tradycyjnymi systemami grzewczymi albo pokryć nią całą powierzchnię domu, by stanowiła jedyne źródło ciepła.

Wykonana prawidłowo instalacja zapewnia lepszą cyrkulację ciepłego powietrza niż w przypadku tradycyjnego kaloryfera, zapewniając optymalną temperaturę w całej kubaturze pomieszczenia. Zaletą takiego rozwiązania jest także to, iż jest ono niewidoczne. System zasilany jest przy pomocy pompy ciepła, kotła kondensacyjnego lub energią słoneczną. Specjalne moduły sterujące zapewniają intuicyjne sterowanie temperaturą w domu.

Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać w Zielonej Górze?

Do wyboru są dwa rodzaje instalacji: wodna i elektryczna. O najlepszy wariant, warto zapytać specjalistów z naszej firmy. Fachowcy w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie wybiorą dla Państwa najlepsze oferty i rozwiązania.

Warto też wiedzieć, że nie każda okładzina podłogowa, panele czy glazura jest przystosowana do ogrzewania podłogowego. Dlatego wsparcie techniczne, już na etapie projektowania jest tak bardzo istotne. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi doradcami. Skorzystaj z fachowej wiedzy i doświadczenia. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Montaż ogrzewania podłogowego – zapraszamy do Skwierzyny

Montaż podłogowych instalacji grzewczych zawsze jest dużym wyzwaniem. Ale warto zainwestować w to nowoczesne rozwiązanie! Dzięki niemu długie jesienno-zimowe wieczory i ranki nie zaskoczą Państwa nieprzyjemnym chłodem. Poza tym wysokiej klasy programatory pozwalają ustawić optymalną temperaturę, a to ma przełożenie na utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza w domu. Tym samym zapobiega się powstawaniu chorobotwórczych grzybów i pleśni uzyskuje się doskonałą jakość powietrza.
Warto podarować sobie odrobinę luksusu. Ogrzewanie podłogowe może być wykorzystane latem do chłodzenia powietrza wewnątrz budynku. Stosowane przez nas pompy ciepła wyposażone są w moduły chłodzenia. W połączeniu z odpowiednio dobranym systemem podłogówki możemy podwyższyć komfort temperaturowy w upalne dni. Brzmi interesująco??
Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Oferujemy:

  • projektowanie ogrzewania podłogowego, zgodnego z Państwa oczekiwaniami;
  • wysokiej klasy instalacje grzewcze, które zapewnią komfort cieplny w Państwa domu, są ekonomiczne i wydajne;
  • fachowy montaż;
  • naukę obsługi panelu sterującego;
  • serwis;
  • atrakcyjne, ustalane indywidualnie ceny.

Skwierzyna, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i okolice

Firma Inovatech Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z oferty Klientów ze Skwierzyny, z Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina, Krosna Odrzańskiego, Słubic i innych miejscowości położonych na terenie województwa lubuskiego.

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu z Inovatech System Sp. z o.o.
Odpowiadamy na wszystkie pytania. Fachowo doradzamy, jaki produkt i które rozwiązania
należy wybrać. Wiemy bowiem, że każdy projekt powinno się rozpatrywać indywidualnie.
Nasi inżynierowie i projektanci są zawsze do Państwa dyspozycji.

Gdzie można nas znaleźć?

Inovatech System Sp. z o.o.
ul. Poziomkowa 6, 66-440 Skwierzyna

zadzwoń do nas

+48 883 199 203

napisz wiadomość

biuro@inovatech.net.pl

Formularz kontaktowy