Nowoczesność i ekologia – Inovatech System Sp. z o.o.

Inovatech System Sp. z o.o. to firma, która powstała z fascynacji najnowszą i najbardziej efektywną technologią umożliwiającą tworzenie idealnego dla życia człowieka komfortu cieplnego. Oferujemy montaż pomp ciepła i kompatybilnych systemów rekuperacji. Projektujemy i zakładamy ogrzewanie podłogowe, wykonujemy instalacje wodno- kanalizacyjne. Instalujemy także bezpieczne i sprawdzone systemy fotowoltaiczne.

Stosowane przez nas rozwiązania idealnie nadają się do nowoczesnych domów inteligentnych, a proponowane technologie wykorzystuje się w domach pasywnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wysokiej jakości, proste w obsłudze, ekonomiczne, a jednocześnie bardzo wydajne i przyjazne dla naturalnego środowiska. Stosowana przez nas automatyka umożliwia zdalne sterowanie i optymalizowanie parametrów pracy urządzeń. Wpływa to bezpośrednio na komfort użytkowania, jak i umożliwia kontrolę oraz bilansowanie kosztów.

Naszym celem nadrzędnym jest wprowadzanie namacalnych oszczędności w Państwa budżetach domowych i firmowych przy zachowaniu optymalnego komfortu.

Zaufanie za zaufanie – misja i atuty Inovatech System Sp. z o.o.

Fundamentem w naszej pracy jest stworzony wspólnie stały system wartości oraz wewnętrzny kodeks etyki, którymi posługujemy się na co dzień.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości rozwiązań technologicznych oraz nawiązanie stałych, dobrych relacji na każdym etapie projektu.

Nasze atuty to:

  • terminowość
  • kompleksowe rozwiązania w oparciu o potrzeby naszego Klienta
  • wieloletnie doświadczenie zbierane na rynkach międzynarodowych
  • szeroka i nieustannie poszerzana wiedza techniczna
  • solidność
  • fachowość
  • wysoka kultura pracy

Osobiste polecenia od naszych Klientów są najwyższą formą zaufania, a także docenienia oferowanych i wdrażanych przez nas rozwiązań technologicznych.

Lokalizacja

Siedziba Inovatech System Sp. z o.o. znajduje się w Skwierzynie, w województwie lubuskim. Obsługujemy Klientów z takich miejscowości, jak:

Zapraszamy do kontaktu z Inovatech System Sp. z o.o.
Odpowiadamy na wszystkie pytania. Fachowo doradzamy, jaki produkt i które rozwiązania
należy wybrać. Wiemy bowiem, że każdy projekt powinno się rozpatrywać indywidualnie.
Nasi inżynierowie i projektanci są zawsze do Państwa dyspozycji.

Gdzie można nas znaleźć?

Inovatech System Sp. z o.o.
ul. Poziomkowa 6, 66-440 Skwierzyna

zadzwoń do nas

+48 883 199 203

napisz wiadomość

biuro@inovatech.net.pl

Formularz kontaktowy